E-Commerce Development

WPSupport projektuje profesjonalne i funkcjonalne sklepy internetowe. Dzięki nam, będziesz mógł przenieść swój biznes na wyższy poziom. Damy Ci rozbudowane i proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci na komunikację z Klientem i skuteczną sprzedaż online. Oferujemy sklep internetowy dostosowany do Twojej branży, Twoich potrzeb i oczekiwań.

custom_wordpress_design

Custom Design

fast-service

Optimized for Speed

customer-oriented

Customer Oriented

boost_your_sales

Boost Your Sales

E-Commerce Just For Your Business Needs

Want to see our latest projects?

Click below to see our portfolio

Frequently Asked Questions

Ponad 90% korporacji i 70% małych i średnich firm w Unii Europejskiej posiada własne strony internetowe. Internet to pierwsze miejsce w jakim szukamy o nich informacji, wpisując w wyszukiwarce ich nazwy, produkty lub usługi jakie oferują.

 • możliwość dotarcia do większej liczby klientów,
 • nieograniczony terytorialnie zakres działania,
 • poprawa wizerunku firmy lub marki,
 • dostępność informacji o Twojej firmie przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku,
 • niższe koszty w porównaniu z innymi formami reklamy (prasa, ulotki, radio, TV),
 • poprawienie jakości obsługi klienta poprzez:
  • umieszczenie na stronie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, artykułów branżowych, aktualności,
  • dodanie aktualnych promocji, wyprzedaży,
  • umieszczenie oferty online (katalogi, landing page, sklep internetowy),
  • możliwość interakcji z klientami (opinie, sondy, ankiety),
  • stworzenie interaktywnej mapy dojazdowej (Google Maps).

Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że strona internetowa nie jest wydatkiem, a inwestycją. Czy zależy Ci na tym, aby odwiedzający Twój serwis WWW skontaktował się z Tobą lub skorzystał z Twoich usług? Jedynym sposobem na osiągnięcie tego celu jest zbudowanie strony www, która wzbudzi zaufanie Twoich klientów i będzie im się podobać, a informacje w niej zawarte przekazane będą w przystępnej formie. Tego celu nie da się osiągnąć minimalizując koszty. Dobrze zbudowana witryna będzie z powodzeniem przyciągać nowych kontrahentów nie tylko z całej Polski, ale i z całego świata.

System zarządzania treścią CMS jest to aplikacja internetowa, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu www oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez osoby bez wiedzy informatycznej. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron www zawierających rozbudowane formularze i moduły.

Z WordPress korzystają jedne z największych gwiazd, marek, firm i portali na świecie. Wśród nich są Reuters, Forbes, CNN, Usain Bolt, The Rolling Stones, Mercedes Benz, Star Wars i Samsung.

26% wszystkich stron w internecie opartych jest na WordPress’ie a dziennie powstaje 500 nowych.

W porównaniu z autorskimi systemami zarządzania treścią (CMS) nie ponosisz kosztów zakupu licencji.

Żadne oprogramowanie nie jest w 100% bezpieczne. Tak samo jest w przypadku WordPressa. Można jednak znacznie zmniejszyć ryzyko utraty danych na stronie www lub jej przejęcia przez hakerów używając tylko sprawdzonych wtyczek, wykonując regularne kopie bezpieczeństwa oraz korzystając z najnowszych wersji wtyczek oraz WordPressa.

Możesz także skorzystać z pomocy specjalistów WordPress, którzy zajmą się powyższymi kwestiami za Ciebie, w ramach stałej opieki nad stroną www.

Czy częściej odwiedzałbyś stronę internetową wczytującą się przez 15 sekund czy taką, która załaduje się w 5 sekund?

Nikt nie lubi wolno wczytujących się serwisów. Według statystyk każda dodatkowa sekunda czasu wczytywania strony www to 7% mniej szansy na pozyskanie klienta.

Według danych Google optymalny czas wczytywania strony www to 3 do 5 sekund. Dlatego każda zaprojektowana przez nas strona www jest odpowiednio optymalizowana pod kątem szybszego wczytywania.

Step 1

Contact Us

Tell us about your project, your business goals, your customers and long term objectives.

Step 2

Free Quote

We will review your project information and replay with a quote.

Step 3

Let's Work Together

Our designers and developers start working on your website.

Do You Need Help With Your Website?

All payments are safely processed with Paypal. If we were unable to resolve your issue or if we didn’t meet your expectations, we maintain a 30-day refund policy!

Scroll to Top